Elhunyt a sokszoros masters világbajnok úszó Dr. Bánki Horváth Béla

2019.11.10.
Ragnar Volarus
Szombaton jelentette be a család, hogy elhunyt Dr. Bánki Horváth Béla, a a 2017-es budapesti Masters-világbajnokságon legidősebb versenyzője.
Címkék: úszás

Hihetetlen: újabb történelmi rekord Hosszú Katinkától

Háromszázados lett a háromszoros olimpiai bajnok úszólegenda.

Hosszú Katinka tokiói arannyal álmodik

2019.10.16.
Pintér M. Lajos
Eggyel is elégedett lenne a legfényesebb medáliából, de mi azért – nem is oly titkon – többet, legalább kettőt remélünk tőle.

Újabb magyar úszó csatlakozott Shane Tusuphoz

2019.09.21.
Ilaria Cusinato és Bujdosó Zsombor után Földházi Dávid is csatlakozott a Shane Tusup által edzettekhez, azaz a 24 éves sportoló is az amerikai edző irányításával dolgozik a továbbiakban.
Címkék: Shane Tusup, úszás

Nyílt vízi úszás: Rasovszky Kristóf megnyerte az összetett világkupát!

2019.08.28.
Rasovszky Kristóf lényegében megnyerte a nyíltvízi úszó Világkupa-sorozat összetett versenyét miután a negyedik helyen végzett a sorozat észak-macedóniai állomásán.

Világcsúcsot döntve úszta át az Északi-csatornát Mányoki Attila

2019.08.27.
A zalaegerszegi hosszútávúszó ezzel teljesítette az embert próbáló Oceans's Seven versenysorozatot.