Ez történt 2019-ben a sport világában - 4. rész - Történelmi sportsikerek

2019.12.30.
Akárcsak az év korábbi részében, a magyar sportolók az évad utolsó negyedében is folyamatosan szállították a sikereket. Hosszú Katinka tarolt az Eb-n, Michelisz Norbert megnyerte a világkupát, Babos Tímea pedig triplázott. A futballválogatott miatt azonban így is adódott okunk a szomorúságra.

Rövidpályás úszó Európa-bajnokság: ezüstérmes a 4x50-es vegyes váltó!

2019.12.08.
Ezüstérmet szerzett Bohus Richárd, Horváth Dávid, Szabó Szebasztián, Lobanovszkij Maxim összeállítású 4x50-es vegyes váltó a Glasgow-ban rendezett rövidpályás Európa-bajnokságon.

Hosszú Katinka verhetetlen 200 vegyesen, újabb magyar arany a rövidpályás Eb-n

2019.12.07.
Az Iron Lady-t 2013 nyara óta senki nem verte meg ebben a számban, minden világversenyt figyelembe véve zsinórban 66. aranyérmét szerezte meg 200 vegyesen. Jakabos Zsuzsanna negyedik lett.

Úszás: Hosszú Katinka Európa-bajnok 200 pillén, Jakabos Zsuzsanna bronzérmes

2019.12.06.
Az Iron Lady szenzációs hajrával nyert 200 méter pillangón a glasgow-i rövidpályás úszó Eb-n. Jakabos Zsuzsanna is érmet szerzett.

Késely Ajna Európa-bajnoki ezüstérmes Glasgowban

2019.12.05.
A magyar úszónő második helyen végzett a 800 méteres gyorsúszás döntőjében a glasgow-i rövidpályás úszó Európa-bajnokság második napján.

Hosszú Katinka teljesítményére nincsenek szavak

2019.12.05.
Az Iron Lady szerdán pályafutása hatvanadik aranyérmét, összességében pedig kilencvenedik érmét szerezte meg nemzetközi versenyen pályafutása során.

Aranyos úszó Eb – Hosszú Katinka megint nem viccelt

2017.12.18.
Pintér M. Lajos
A magyar válogatottat csak az oroszok előzték meg a rövid pályás úszó Eb éremtáblázatán. Sós Csaba szövetségi kapitány rendkívül elégedetten összegezhette a koppenhágai szereplést.

Rövidpályás úszó Eb: Kapás Boglárka Európa-bajnok!

2017.12.17.
Kapás Boglárka nyerte a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon a nők 400 gyorsát, Kenderesi Tamás pedig bronzérmet szerzett a férfiak között 200 méter pillangón.

Rövidpályás úszó Eb: két arany-, egy ezüst- és egy bronzérem a csütörtöki napon

2017.12.14.
Ragnar Volarus
Bernek Péter és Hosszú Katinka aranyéremmel, Kapás Boglárka ezüsttel, Gyurta Gergely pedig bronzzal gyarapította a mieink éremgyűjteményét a koppenhágai Eb-n.

Hosszú Katinka és a magyar csapat készen áll az úszó Eb-re

2017.12.12.
Elkészült a hagyományos körömfestés, az Iron Lady rendben megérkezett Dániába, ezúttal férje nélkül. Szerdán kezdődik a rövid pályás úszó Eb.