Az amerikai úszólegenda is fejet hajtott Milákcsúcs előtt

2019.07.25.
Milák Kristóf szerdán megdöntötte a megdönthetetlennek hitt világcsúcsot 200 pillangón a kvangdzsui úszó-világbajnokságon. Az eddigi csúcstartó Michael Phelps is gratulált a magyar versenyzőnek.

Úszás: óriási világrekorddal lett világbajnok Milák Kristóf!

2019.07.24.
Milák Kristóf óriási 1:50,73-as világrekorddal nyerte meg a 200 méteres pillangóúszás döntőjét a dél-koreai világbajnokságon.

Ifjúsági olimpia: Milák Kristóf és Késely Ajna is triplázott

2018.10.13.
Az úszóversenyek utolsó napján Késely Ajna és Milák Kristóf is megszerezte harmadik aranyérmét az ifjúsági olimpián. A Buenos Airesben zajló játékokon Magyarország eddig 11 aranyérmet szerzett.

Úszó Eb: Milák Kristóf Európa-bajnok, Kenderesi ezüstérmes!

Cseh László Európa-bajnoki rekordját döntötte meg 200 pillangón az első felnőtt Eb-aranyát szerző Milák.

Vizes vb: Milák Kristóf újabb világcsúccsal ezütsérmes!

2017.07.29.
Kecskés István
A tizenhét esztendős Milák Kristóf új juniorvilágcsúccsak második lett 100 pillangón, Cseh László ötödikként csapott célba!

Vizes vb: Milák Kristóf újabb világcsúcsa! Cseh László is döntős

2017.07.28.
Fantasztikus tehetség születésének lehetünk szemtanúi: Milák Kristóf egy nap alatt kétszer javította meg a junior-világcsúcsot 100 pillangón, így Cseh Lászlóval együtt döntőbe került!