Kosárlabda-vb: nem lesz érmes az amerikai válogatott!

2019.09.11.
Óriási meglepetésre Franciaország 89-79-re legyőzte az Egyesült Államokat a kosárlabda-világbajnokság negyeddöntőjében. A nagy esélyes amerikaiak csak az 5-8. helyért játszhatnak a továbbiakban.
Címkék: Kosárlabda

Ritka mint a fehér holló - vereséget szenvedett az amerikai kosárválogatott

2019.08.24.
Ilyen ebben az évtizedben még nem történt, utoljára 2006-ban kapott ki a Team USA, azóta minden egyes meccsüket megnyerték.

Ez már több a soknál, az ifi kézisek után a női kosarasokat is szívatják

2019.07.06.
A magyar női kosárlabda-válogatott az olimpiai kvalifikációs tornáért lép parkettre szombat délután, de az Európa-bajnokság szerb szervezői igyekeznek jól kiszúrni a lányokkal.

Kosárlabda: ismét Európa négy legjobb csapata között a Sopron

2019.03.08.
A Sopron 10 ponttal győzött a francia Bourges otthonában is így a párharcot 2-0-ra megnyerve továbbjutott az Euroliga négyes döntőjébe.