Kapás Boglárka 2:06.78-as időeredménnyel megnyerte a 200 méteres női pillangóúszást a Dél-Koreában rendezett világbajnokságon.

Ez történt 2017-ben a sportban – III. rész

2017.12.29.
Ragnar Volarus
Az év harmadik negyedéve egyértelműen a legerősebb volt sport terén. Két világversenyt is rendezhettünk júliusban, Győrben az EYOF, Budapesten pedig a világ legjobb úszói a FINA vb-n kápráztattak el mindenkit.

Aranyos úszó Eb – Hosszú Katinka megint nem viccelt

2017.12.18.
Pintér M. Lajos
A magyar válogatottat csak az oroszok előzték meg a rövid pályás úszó Eb éremtáblázatán. Sós Csaba szövetségi kapitány rendkívül elégedetten összegezhette a koppenhágai szereplést.

Rövidpályás úszó Eb: Kapás Boglárka Európa-bajnok!

2017.12.17.
Kapás Boglárka nyerte a koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokságon a nők 400 gyorsát, Kenderesi Tamás pedig bronzérmet szerzett a férfiak között 200 méter pillangón.

Vizes vb: vasárnap kezdenek az úszók, a cél tíz érem

2017.07.22.
Kecskés István
Vasárnap kezdenek a magyar úszók, akiktől a kapitány tíz érmet, közte négy aranyat vár.

Vizes VB: magyar esélyek

2017.07.13.
A szinkronúszók kezdik meg a budapesti vizes világbajnokságot pénteken, de az első napon már a műugrók is bemutatkoznak. A július 30-ig tartó versenyen 186 ország, 2400 versenyzője vesz részt.