A híresen szűkszavú Jégember interjút adott, de a szokásosnál bőbeszédűbb volt. Kiderült az is, hogy nem voltak (Forma 1-es) hősei gyerekkorában.
Címkék: Forma 1

Plusz tíz percnyi cirkusz a száguldó cirkuszból

2018.02.01.
Ragnar Volarus
A Forma-1 és a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) hivatalosan is bejelentette, hogy már az idei szezonban változtat a versenyek kezdési időpontjain.

Lewis Hamilton negyedik világbajnoki címe

2017.10.30.
Max Verstappen győzelmével ért véget a Formula-1-es Mexikói Nagydíj. A futamon a kilencedik helyen célba érő Lewis Hamilton megnyerte az idei szezon világbajnoki címét.

Schumi történelmi diadala a Hungaroringen

2017.08.15.
Pintér M. Lajos
Éppen 13 éve nyert utoljára Magyarországon a német Forma-1-es legenda. 2004. augusztus 15-e óta él a Hungaroring átka is: azóta a szezon óta nem fordult elő, hogy az a pilóta nyerje a világbajnoki sorozatot, aki Mogyoródon győzött.

Forma-1: Hamilton tükörsima győzelme Kanadában

2017.06.11.
Lewis Hamilton különösebb nehézségek nélkül nyerte meg a Formula–1-es Kanadai Nagydíjat, megelőzve Valtteri Bottast és Daniel Ricciardót.

Hamilton indul az élről a Kínai Nagydíjon

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő kezdheti az élről a vasárnapi futamot.