EURO 2020: vereség Wales ellen – jöhet a pótselejtező

2019.11.20.
Kecskés István
Kikapott Cardiffban a magyar válogatott, így csak negyedik lett a csoportjában, jöhet a pótselejtező tavasszal.

Marco Rossi keretet hirdetett, ők harcolhatják ki az Eb-szereplést

2019.11.04.
Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette keretét a Wales elleni, sorsdöntő Európa-bajnoki selejtezőre.

Eb 2020: már kaphatók a jegyek a sorsdöntő walesi ütközetre!

2019.10.16.
Pintér M. Lajos
Amennyiben Marco Rossi csapata nyerni tud Cardiffban, biztosan ott lesz a jövő évi, részben hazai rendezésű Európa-bajnokságon.

Zárt kapus lesz az Azerbajdzsán elleni Eb-selejtező

2019.09.20.
Az UEFA döntésének értelmében zárt kapuk mögött kell megrendezni az októberi Magyarország-Azerbajdzsán Európa-bajnoki selejtezőt.

Jöhet a szokásos focimatek

2019.09.11.
A magyar labdarúgó-válogatott nemcsak az Európa-bajnoki selejtezősorozatból juthat ki a 2020-as kontinenstornára, de nem életbiztosítás a B opció.

Európa továbbra is mögöttünk kullog kajak-kenuban

2018.06.10.
Véget ért a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság, amelyen a magyar versenyzők 15 érmet - 6 aranyat, 5 ezüstöt és négy bronzot - gyűjtöttek, ezzel Magyarország az éremtábla élén zárt.

Tovább szárnyal a magyar efoci válogatott

2018.03.26.
Szerencsére van, ahol megy nekünk is ez a labdajáték, már Eb-negyeddöntős a magyar efoci-válogatott.

Nemzetek Ligája: megvannak a magyar válogatott ellenfelei

2018.01.24.
Az első alkalommal kiírt sorozatban Görögország, Finnország és Észtország válogatottjával sorsolták össze a mieinket. A tét nem kicsi, hiszen akár a 2020-as Eb-re is vezethet innen az út!

Rövid pályás gyorskorcsolya Eb: egy ezüst, két bronz a mérleg

2018.01.14.
Mindkét magyar váltó érmet nyert a drezdai EnergieVerbund Arenában rendezett rövid pályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon: a női négyes második, a férfi harmadik lett, ahogy 1500 méteren Bácskai Sára Luca is.

Kézilabda Eb: Nagy László lesz a lelki támasz