Birkózó-vb: Lőrincz Viktor döntős, Korpási Bálint bronzérmes!

2019.09.15.
A kötöttfogásúak 87 kg-os súlycsoportjában versenyző Lőrincz Viktor előbb olimpiai kvótát szerzett, majd döntőbe jutott, míg a 72 kg-os Korpási Bálint bronzérmes lett a nur-szultani birkózó-világbajnokságon.
Címkék: birkózás

Birkózás: Bácsi Péter hivatalosan is visszavonult

2019.08.28.
Bejelentette visszavonulását Bácsi Péter világ- és Európa-bajnok birkózó. A pályafutását befejező sportoló a Magyar Birkózó Szövetség szakmai igazgatójaként tevékenykedik a jövőben.

Európa Játékok: öt magyar bronzérem a zárónapon!

2019.06.30.
A magyar sportolók öt bronzérmet szereztek a Minszkben rendezett II. Európa Játékok utolsó versenynapján és így Magyarország összesen 19 éremmel zárta a multisport-eseményt.

Egy ezüst és egy bronz birkózóink szombati mérlege az Európa Játékokon

2019.06.29.
A kötöttfogású birkózók 60 kilogrammos kategóriájában szereplő Torba Erik ezüst-, a 77 kilogrammos kategóriában versenyző Lőrincz Tamás bronzérmet szerzett Minszkben.