Kiemelt bejegyzések

Messi és Hamilton megosztva kapta meg a sportolók Oscar-díját

2020.02.17. | Dorogi László

Berlinben tartották meg hétfő este a sportolók Oscar-díjának is tartott Laureus-gálát, amelyen tizenegy kategóriában választották meg az előző év legjobb sportembereit.

Tovább
Férfi kézilabda BL: francia dráma Szegeden, elvérzett a PSG a Tisza-parton!

Tovább
Birkózó Eb: három magyar érem a keddi napon!

Tovább

Pjongcsang 2018: Liu Shaolin Sándor ötödik lett az olimpián!

2018.02.10.
Kecskés István
Nagy küzdelemben szerzett két pontot a magyar versenyző!

Pjongcsang 2018: Liu Shaolin Sándor döntős az olimpián!

2018.02.10.
Bejutott a legjobbak közé Liu Shaolin Sándor a rövidpályás gyorskorcsolya 1500 méteres számában.

Pjongcsang 2018: továbbjutottak a Liu-testvérek!

2018.02.10.
A Liu testvérek bejutottak a legjobb tizenkettő közé a rövidpályás gyorskorcsolyázók mezőnyében.

Pjongcsang 2018: már leng a magyar zászló

2018.02.08.
Ragnar Volarus
Ünnepség keretében csütörtökön felvonták a magyar lobogót a pénteken rajtoló phjongcshangi téli olimpia kangnungi olimpiai falujában.

Pjongcsang 2018: a magyar sportolók programja

2018.02.06.
A magyarok közül a rövidpályás gyorskorcsolyázók mutatkoznak be elsőként a pénteken kezdődő, phjongcshangi téli olimpián: az első hivatalos versenynapon, azaz szombaton a 3000 méteres női váltó az elődöntőben szerepel, a női 500 méter selejtezőjében két, míg férfi 1500 méteren három magyar lesz érdekelt.

NFL: a Philadelphia Eagles győzelmével ért véget a Super Bowl (videó)

2018.02.05.
A Philadelphia Eagles sikerével ért véget az 52. Super Bowl, miután a "sasok" 41-33 arányban győztek a címvédő New England Patriots ellen.