Kozma Dominik, Bohus Richárd és Horváth Dávid is közösségi oldalán osztotta meg, hogy Kapás Boglárkához hasonlóan pozitív lett a koronavírus-tesztje.

Labdarúgás: pozitív lett a török kapuslegenda koronavírus-tesztje

Ilyen is van: Szijjártó mentette ki Matthäust Dubajból

Tovább

Australian Open: Fucsovics szettet nyert Federer ellen, de búcsúzott

2020.01.26.
Fucsovics Márton az első játszmát megnyerte, de végül négyszettes vereséget szenvedett Roger Federertől az év első Grand Slam-tornájának nyolcaddöntőjében.

Vízilabda Eb: bronzérmes a magyar női válogatott!

2020.01.25.
A magyar női vízilabda-válogatott harmadik helyen végzett a budapesti Európa-bajnokságon, miután 10-8-ra legyőzte Hollandiát a bronzmérkőzésen.
Címkék: vízilabda

Tenisz: Federertől Federerig, avagy Fucsovics Márton fordulatos két éve

2020.01.25.
Fucsovics Márton akárcsak két évvel ezelőtt, úgy idén is Roger Federer ellen mérkőzik az Australian Open nyolcaddöntőjében. Cikkünkben felidézzük a legmagasabban rangsorolt férfi teniszező elmúlt két évét.

Rövidpályás gyorskorcsolya-Eb: két magyar aranyérem a nyitónapon

2020.01.25.
Szabó Róbert
Liu Shaoang aranyérmet szerzett a Debrecenben zajló rövidpályás gyorskorcsolya-Eb 1500 méteres számában, míg testvére Liu Shaolin Sándor 500 méteren diadalmaskodott.

Női kézilabda: Európa-bajnokságot rendezhet Magyarország

2024-ben Svájccal és Ausztriával közösen Magyarország rendezheti meg a női kézilabda Európa-bajnokságot, derült ki a Magyar Kézilabda-szövetség tájékoztatásából.

Férfi vízilabda Eb: döntőben és a tokiói olimpián a válogatott!

2020.01.24.
Két legyet egy csapásra! Az utolsó másodpercig izgalmas mérkőzésen nyertünk Montenegró ellen, így a férfi vízilabda-válogatott döntős a hazai rendezésű Európa-bajnokságon és kvalifikálta magát az olimpiára.

Nem lesz idén Nagy Futam

2020.01.24.
Ragnar Volarus
Évek óta hagyomány, és az autósportok szerelmeseinek dupla ünnep május 1-e, hiszen akkor Nagy Futam Budapest belvárosában.

Fantasztikus: Fucsovics nyolcaddöntős Ausztráliában!

2020.01.24.
Pintér M. Lajos
A magyar teniszező könnyedén verte amerikai ellenfelét, így összejöhet a Federer elleni csata a következő körben.

Vízilabda Eb: tovább tart a spanyol átok, a bronzért mérkőzhet a női válogatott

2020.01.23.
A magyar női vízilabda-válogatott drámai mérkőzésen 11-10-re kikapott Spanyolországtól a budapesti Európa-bajnokság elődöntőjében, és így a bronzéremért mérkőzhet.