Kiemelt bejegyzések

Férfi vízilabda Eb: döntőben és a tokiói olimpián a válogatott!

2020.01.24. | BDávid

Két legyet egy csapásra! Az utolsó másodpercig izgalmas mérkőzésen nyertünk Montenegró ellen, így a férfi vízilabda-válogatott döntős a hazai rendezésű Európa-bajnokságon és kvalifikálta magát az olimpiára.

Tovább
Fantasztikus: Fucsovics nyolcaddöntős Ausztráliában!

Tovább
Vízilabda Eb: tovább tart a spanyol átok, a bronzért mérkőzhet a női válogatott

Tovább

Vízilabda Eb: fölényes győzelemmel kezdte a tornát a női válogatott

2020.01.12.
A magyar női vízilabda-válogatott 25-6-ra legyőzte Horvátországot a Budapesten rendezett Európa-bajnokság első napján.
Címkék: vízilabda

Keszthelyi Vivien a jég hátán is megél

2020.01.12.
Már ötödik éve, hogy az Audihoz került Keszthelyi Vivien, azóta minden szezon elején a felkészülést jeges autózással kezdi, melyen az Audi egyik legendája, Josef „Sepp” Haider instruktorként a kezdetektől segíti.

Férfi kézilabda Európa-bajnokság: kiélezett mérkőzésen nyert a magyar válogatott

Egy a végletekig kiélezett összecsapáson győzte le Magyarország Oroszországot a svéd-norvég-osztrák közös rendezésű férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének első mérkőzésén.