A 38. heti nyerőszámok: 5, 24, 28, 34, 58. 5 találatos szelvény nem volt, a 4 találatos szelvényekre 959 ezer 100, a 3 találatos szelvényekre 15 ezer 290, a 2 találatos szelvényekre 1590 forintot fizetnek. Joker: 343478.

Kiemelt bejegyzések

Csúcs ez az érzés: lélekbúvárhoz küldte a Fradi a Celticet

2020.09.19. | Pintér M. Lajos

Hiába skótok, mégis kénytelenek pszichológusra költeni a skótok, akiket alaposan földhöz vágott a magyar bajnok glasgow-i sikere.

Tovább
El-selejtező: továbbkínlódta magát a Fehérvár, kipottyant a Honvéd

Tovább
Atlétika: megdőlt Szergej Bubka kultikus szabadtéri csúcsa (videó)

Tovább

Rangos díjat kapott a Puskás Aréna!

2020.09.02.
A "wayfinding" kategóriában díjat kapott a Puskás Aréna a világ legjelentősebb kommunikációs dizájn versenyén.

Kőfeszt: rangadókat megszégyenítő küzdelem folyt a Mundruc Kupáért

2020.09.01.
Csütörtöktől vasárnapig hét településen rendezték meg a Kőfesztet. A nyugalom fesztiváljának egyik csúcseseményét a Mundruc Kupa mérkőzései jelentették, ahol a néptáncosok és a népzenészek mérkőztek meg egymással.

BL-szerda: Rebrov szerint meglepheti a Fradi a Celticet

2020.08.26.
Pintér M. Lajos
A zárt kapuk ezúttal a magyar zöld-fehéreknek jelenthetnek előnyt. Persze ehhez zártan is kell majd védekezni...

Marco Rossi felforgatta a válogatott keretét

2020.08.24.
A magyar labdarúgó-válogatott a szeptember 3-án startoló Nemzetek Ligájára készül, a szövetségi kapitány pedig tizenegy helyen is változtatott a legutóbbi, Wales elleni Eb-selejtezőn szereplő csapathoz képest.

Nemzetközi folyosókkal menti meg a futballszezont az UEFA?

2020.08.20.
A koronavírus-járvány az európai labdarúgást is szinte megoldhatatlan feladat elé állítja.

Bajnokok Ligája: jöhet a Celtic-Ferencváros!

2020.08.19.
A magyar bajnok Ferencváros könnyedén győzte le a svéd bajnok Djurgarden csapatát a Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában.

Halálos baleset a Miskolc Rallyn

2020.08.15.
Leállították, majd le is fújták a szombati Miskolc-rally-t, az országos bajnokság második fordulóját, miután a második gyorsasági szakaszon halálos baleset történt.