Elvisszük az otthonodba a KŐFESZT-et! Kőfeszt-film 2019.09.29. 18:55 M5

Kiemelt bejegyzések

Birkózó-vb: Muszukajev Iszmail bronzérmet szerzett

2019.09.20. | Dorogi László

A honosított magyar versenyző a negyedik magyar dobogós helyet szerezte meg a nur-szultani olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Tovább
EL: a Ferencvárosnál nem esnek át a ló túloldalára

Tovább
Európa-liga: döntetlent játszott a Ferencváros Barcelonában! Videó!

Tovább

Öttusa: világbajnoki ezüstérmes a magyar férfi csapat!

2019.09.07.
Ezüstérmet szerzett a Kasza Róbert, Marosi Ádám, Demeter Bence összeállítású magyar csapat a budapesti Kincsem Parkban rendezett öttusa-világbajnokságon.
Címkék: öttusa

Asztalitenisz: Eb-bronzérmes a magyar női csapat!

2019.09.07.
Bronzérmet szerzett a magyar női asztalitenisz-válogatott a Nantes-ban rendezett csapat Európa-bajnokságon miután 3-1-re kikapott Portugáliától.

Ritmikus gimnasztika: Pigniczki Fanni a fináléban

2019.09.07.
Pintér M. Lajos
Nagyszerű magyar siker Portugáliában, és messze még a vége.

Caster Semenya átnyergel a futballra

2019.09.06.
Ragnar Volarus
Hamarosan futballjátékos lesz Caster Semenya, a dél-afrikaiak kétszeres olimpiai bajnok futója.