Kiemelt bejegyzések

Vizes vb: világcsúccsal nyitott a női vízilabda-válogatott

2019.07.14. | Ragnar Volarus

A Bíró Attila által irányította női válogatottunk a házigazda Dél-Korea ellen komolyan vette a feladatát és 64-0-ra nyert.

Tovább
Wimbledon: Halep esélyt sem hagyott Williamsnek

Tovább
Vizes-vb: Rasovszky Kristóf világbajnok lett 5 kilométeren!

Tovább

Megérett az edzőképzésre a debreceni legenda

2019.06.21.
Sikeres érettségi vizsgát tett Dombi Tibor, a Debrecen egykori futballistája, így minden akadály elhárult az elől, hogy elvégezhesse az UEFA A licences edzői tanfolyamát.

Vívó EB: ezüstérmes a női kardcsapat

2019.06.20.
Ezüstérmet nyert a Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, László Luca összeállítású kardcsapat csütörtökön a düsseldorfi Európa-bajnokságon.

Elengedte a rendőrség Michel Platinit

2019.06.19.
A volt sportvezetőt a 2022-es, Katarnak ítélt világbajnokság helyszínének kijelölése során felmerült korrupció és megvesztegetés gyanúja miatt zajló nyomozás részeként hallgatták ki.

Bajnokok Ligája selejtező: a bolgár bajnokkal találkozik a Ferencváros

2019.06.18.
A bolgár bajnokság győztese, a PFK Ludogorec Razgrad lesz a Ferencváros ellenfele a Bajnokok Ligája selejtezőjének első körében. A párharc első mérkőzését idegenben játssza az FTC.

Tovább gyűrűzik a katari vb-botrány, bilincsben az egykori UEFA-elnök

2019.06.18.
A francia rendőrség letartóztatta Párizs közelében Michel Platinit, az UEFA egykori elnökét. A letartóztatás hátterében a 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság rendezési jogainak odaítélése állhat.

Vívó-Eb: Márton Anna bronzérmes

2019.06.17.
A kardozó Márton Anna szerezte meg a magyar küldöttség első érmét a Düsseldorfban rendezett Európa-bajnokságon miután négy győzelem után az elődöntőben szenvedett vereséget.