Kiemelt bejegyzések

Vizes vb: világcsúccsal nyitott a női vízilabda-válogatott

2019.07.14. | Ragnar Volarus

A Bíró Attila által irányította női válogatottunk a házigazda Dél-Korea ellen komolyan vette a feladatát és 64-0-ra nyert.

Tovább
Wimbledon: Halep esélyt sem hagyott Williamsnek

Tovább
Vizes-vb: Rasovszky Kristóf világbajnok lett 5 kilométeren!

Tovább

Copa América: tovább tart a Messi-átok, Brazília a döntős – videó

2019.07.03.
Kecskés István
Lionel Messinek megint nem sikerül… A brazil válogatott jutott be a Copa América döntőjébe.

Európa Játékok: öt magyar bronzérem a zárónapon!

2019.06.30.
A magyar sportolók öt bronzérmet szereztek a Minszkben rendezett II. Európa Játékok utolsó versenynapján és így Magyarország összesen 19 éremmel zárta a multisport-eseményt.

Egy ezüst és egy bronz birkózóink szombati mérlege az Európa Játékokon

2019.06.29.
A kötöttfogású birkózók 60 kilogrammos kategóriájában szereplő Torba Erik ezüst-, a 77 kilogrammos kategóriában versenyző Lőrincz Tamás bronzérmet szerzett Minszkben.
Címkék: birkózás

Európa Játékok: Kopasz Bálint 5000 méteren is legyőzhetetlen volt!

2019.06.27.
A kajakos Kopasz Bálint második aranyérmét szerezte a Minszkben zajló Európa Játékokon miután a mai napon az 5000 méter küzdelmeit megnyerte. Bodonyi Dóra ezüstérmet szerzett, ám a magyar szövetség egy szabálytalanság miatt megóvta a döntő eredményét.