Kiemelt bejegyzések

Messi és Hamilton megosztva kapta meg a sportolók Oscar-díját

2020.02.17. | Dorogi László

Berlinben tartották meg hétfő este a sportolók Oscar-díjának is tartott Laureus-gálát, amelyen tizenegy kategóriában választották meg az előző év legjobb sportembereit.

Tovább
Férfi kézilabda BL: francia dráma Szegeden, elvérzett a PSG a Tisza-parton!

Tovább
Birkózó Eb: három magyar érem a keddi napon!

Tovább

Joshua leiskolázta Ruizt és visszaült a trónra

2019.12.08.
Anthony Joshua egyhangú pontozással győzött Andy Ruiz ellen Szaúd-Arábiában és így visszaszerezte a WBA a WBO, a WBF és az IBO nehézsúlyú világbajnoki címét.
Címkék: ökölvívás

A Veszprém nyerte a szezon első kézilabda-rangadóját

A Telekom Veszprém végig kiélezett találkozón, egy góllal győzte le a rivális MOL-Pick Szegedet a férfi kézilabda NB I 12. fordulójában.

Hosszú Katinka verhetetlen 200 vegyesen, újabb magyar arany a rövidpályás Eb-n

2019.12.07.
Az Iron Lady-t 2013 nyara óta senki nem verte meg ebben a számban, minden világversenyt figyelembe véve zsinórban 66. aranyérmét szerezte meg 200 vegyesen. Jakabos Zsuzsanna negyedik lett.

Liu Shaolin Sándor arany-, Liu Shaoang bronzérmet szerzett Sanghajban

2019.12.07.
Ragnar Volarus
Ezúttal sem tér haza érem nélkül a magyar rövid pályás gyorskorcsolya-válogatott. Sorozatban 26-odszor. Liu Shaolin Sándor arany-, Liu Shaoang bronzérmet szerzett a sanghaji világkupa-viadalon.

Burján Csaba: „Nem Kínát és nem a kínaiakat akartam szidni”

2019.12.07.
Napok óta áll a bál Burján Csaba, olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázó körül. A sportoló a sanghaji reptéren tapasztalt tömegről posztolt egy képet, a „fuckin china” üzenetettel.

Hosszú Katinkáé a magyar úszósport 1000. érme, 100 méter vegyesen is Európa-bajnok

2019.12.06.
A magyar úszóklasszis nem fáradt el 200 pillangón, fél órával később 100 méter vegyesen is felült a kontinens trónjára. Ez a magyar úszósport 1000. érme nemzetközi versenyen.

Úszás: Hosszú Katinka Európa-bajnok 200 pillén, Jakabos Zsuzsanna bronzérmes

2019.12.06.
Az Iron Lady szenzációs hajrával nyert 200 méter pillangón a glasgow-i rövidpályás úszó Eb-n. Jakabos Zsuzsanna is érmet szerzett.

Női kézilabda-vb: nagy előnyről kikapott a válogatott, elúszott a középdöntő

A magyar női kézilabda-válogatott 28-27-re kikapott Romániától a Japánban rendezett világbajnokság csoportmérkőzésén és így nem jutott be a középdöntőbe.