Ezt látni kell! Elképesztő gólok az NB I-ben – videó

Kecskés István

Fotó: Puskás Akadémia

A Ferencváros egy félpályán túlról lőtt góllal kapott ki, a Debrecen szögletből szerzett találattal nyert – váratlanul nagy gólok az NB I-ben.

A Ferencváros veretlen volt a Puskás Akadémia elleni mérkőzésig és volt is esélye arra, hogy a jó szériája folytatódjon, de jött Hegedűs János és a 20. percben teljesen váratlanul, a kezdőkörből, a saját térfeléről Dibusz Dénes kapujába emelte a labdát.

Ahogy szokás mondani: beverte, mint maci a mézet. Induljunk ki abból, hogy zseniális teljesítmény, ne okoljuk a Ferencváros kapusát, még akkor sem, ha ilyen messziről nem kaphat gólt. Hegedűs felnézett és beemelte, teszem hozzá ilyen nagyot rúgni a labdába nem könnyű.

Debrecenben is kivételes gól született. Bódi Ádám, a 93. percben szögletből lőtt gólt a Paks ellen. Ilyet is ritkán látni, kivételes rúgótechnika kell hozzá.

Két elképesztő találat. Kár, hogy a futball nemcsak a gólokról szól, hanem némi játék is tartozik hozzá.