Úszás: Hosszú Katinka világcsúcsa!

2017.08.07.
Kecskés István
A háromszoros magyar olimpiai bajnok 100 vegyesen úszott világrekordot a rövid pályás világkupa berlini állomásáb!

Úszás: Hosszú Katinka úgy érzi, hogy megbüntették

2017.08.04.
A háromszoros olimpiai bajnok, hétszeres világbajnok a Facebookon tett közzé egy posztot a moszkvai világkupa után.

Vizes vb: Hosszú Katinka csúccsal lett második 200 háton

2017.07.29.
Óriásit úszott Hosszú Katinka és mindössze 17 századdal maradt le az első helyezett mögött.

Vizes vb: Hosszú Katinka 200 pillangón hozta az újabb magyar érmet!

2017.07.27.
Hosszú Katinka a harmadik helyen végzett a 200 pillangón, Szilágyi Liliána pedig hetedik lett.

Vizes vb: meglepetés 200 női gyorson!

2017.07.26.
A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka a hetedik helyen ért célba, de nem ez a szenzáció.

Hosszú Katinka egy kicsit megijedt

2017.07.25.
Hosszú Katinka a várakozásnak megfelelően megszerezte a 200 vegyes világbajnoki címét, majd boldogan nyilatkozott.

Hosszú Katinka világbajnok!

2017.07.24.
Ahogy vártuk: Hosszú Katinka magabiztosan megnyerte a 200 pillangót a budapesti világbajnokságon!

Vizes vb: vasárnap kezdenek az úszók, a cél tíz érem

2017.07.22.
Vasárnap kezdenek a magyar úszók, akiktől a kapitány tíz érmet, közte négy aranyat vár.

Vizes VB: magyar esélyek

2017.07.13.
A szinkronúszók kezdik meg a budapesti vizes világbajnokságot pénteken, de az első napon már a műugrók is bemutatkoznak. A július 30-ig tartó versenyen 186 ország, 2400 versenyzője vesz részt.