Megtörtént a teljes tisztújítás a Magyar Úszószövetségben. Wladár Sándornak nem lesz könnyű dolga, ráadásul koloncot is kapott a nyakába.

Bajnokok Ligája: a szerdai nap összes gólja

Tovább

Várhidi Péter a magyar edzőkről: soha nem álltunk ki egymásért!

2017.06.08.
Kecskés István
Az első nyári meglepetés az volt a hazai átigazolási szezonban, hogy a korábbi szövetségi kapitány ismét vezetőedzői munkát vállalt, az NB II-es Mosonmagyaróvár szakvezetője lett.

A Balmazújvárosnak NB I-es csapata van – ezt azért még szokni kell

2017.06.05.
Mivel az utolsó fordulóban a Balmazújváros végzett a második helyen az NB II-ben feljutott az élvonalba.
Címkék: Labdarúgás

BL: nincs jobb a Real Madridnál és Ronaldónál – videó

2017.06.03.
Nagy meccset játszott egymással a világ két legjobb csapata, de ma nincs jobb együttes a Földön a Real Madridnál.

Bajnok lett és edzőjét veszítette a Honvéd

2017.05.28.
Nagy csatában 1–0-ra nyert a Bp. Honvéd a Videoton ellen és megnyerte a bajnokságot, majd Marco Rossi vezetőedző bejelentette távozását.

Mourinho elképesztő tíz másodperce – videó

2017.05.22.
A Manchester United menedzsere eddig is speciális kapcsolatot ápolt az újságírókkal, s most ismét szintet lépett.

Urbán Flórián démonjai

2017.05.18.
Valami nem stimmel Urbán Flóriánnal. Az egykori kőkemény védő, naponta nyilatkozik, amivel még nem is lenne baj, de olyanokról beszél, hogy az ember csak kapkodja a fejét.

Real Madrid–Juventus tizenkilencedszer

2017.05.11.
Nem is nagyon lehet kérdés, hogy a kontinens két legjobb formában lévő csapata jutott be a BL-döntőbe. Ráadásul két tradicionális csapat fut össze a fináléban, amelyek korábban is játszottak már emlékezetes meccseket.