Megtörtént a teljes tisztújítás a Magyar Úszószövetségben. Wladár Sándornak nem lesz könnyű dolga, ráadásul koloncot is kapott a nyakába.

Bajnokok Ligája: a szerdai nap összes gólja

Tovább

Elképesztőek a kajak-kenusok – tarolnak az EB-n!

2017.07.15.
Öt arany és egy bronz szerepel a magyar sportolók mérlegében a kajak-kenu Európa-bajnokság szombati napján. Páratlan siker!

Rasovszky Kristóf: lesz ez még jobb is!

2017.07.15.
A 20 éves hosszútávúszó végig jól versenyezve, hetedik helyen ért célba a világbajnokság első fináléjában.
Címkék: FINA VB 2017

Vizes VB: magyar esélyek

2017.07.13.
Kecskés István
A szinkronúszók kezdik meg a budapesti vizes világbajnokságot pénteken, de az első napon már a műugrók is bemutatkoznak. A július 30-ig tartó versenyen 186 ország, 2400 versenyzője vesz részt.

Cristiano Ronaldo pózolt és babázott – fotók

2017.07.06.
A Real Madrid és a portugál válogatott sztárja újszülött ikreivel nyaral és közben az érte rajongó nőknek is villantott.

Elhunyt Kovács László, a győri labdarúgás legendája

2017.07.01.
66 éves korában a Rába ETO Aranycsapatának kiváló hálóőre Kovács László ma éjjel tragikus hirtelenséggel elhunyt – jelentette be honlapján a győri klub.
Címkék: Labdarúgás

EYOF: Pars Krisztiánt meglepte a felkérés

2017.07.01.
Az olimpiai bajnok kalapácsvető, Pars Krisztián is azon egyik sportolók egyike, akik a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) nagykövetei lettek. A kiemelkedő sportoló boldog, hogy ő is a rendezvény mellett állhat.

Elképesztő volt Claudio Bravo! – videó!

2017.06.29.
Gólt nem, de óriási küzdelmet hozott a Konföderációs Kupa első elődöntője. Az Európa-bajnok és Dél-Amerika legjobbja közötti mérkőzés drámai körülmények között dőlt el.