MLS: Nikolics Nemanja tovább szárnyal – újabb gól, újabb győzelem VIDEÓ

Kecskés István

Ismét gólt szerzett a magyar válogatott támadó, ráadásul a Chicago Fire is megnyerte a szombat éjszakai mérkőzését.

Az Atlanta United elleni találkozó Nikolics-helyzettel indult, de az élesszögből leadott lövése után kevéssel a jobb kapufa mellett ment el a labda. A 29. percben aztán Luis Solignac megszerezte a vezetést a Chicagonak.

A fordulás után aztán Nikolics Nemanja is megszerezte az újabb gólját. A 70. percben egy vendégjátékos kezezett a tizenhatoson belül, a büntetőt a magyar válogatott támadója vállalta és értékesítette is.

A találkozó ezzel el is dőlt, így a Chicago Fire továbbra is az élmezőny tagja, csakúgy mint Nikolics Nemanja, aki a legjobb góllövők között van az Egyesült Államokban.

Chicago Fire–Atlanta United 2–0 (Solignac 29., Nikolics 70. – 11-esből)